שירותי ליווי הסיפור הלוהט שלי עם יסמין נערת ליווי מאפריקה

שירותי ליווי הסיפור הלוהט שלי עם יסמין נערת ליווי מאפריקה

אני אוהב סקס בן גזעי, יש לי קטע חם עם תימניות ועם אתיופיות אבל בפעם הראשונה שפגשתי את יסמין הכול השתנה לי בראש. יסמין הגיע מאפריקה, נערת ליווי מושלמת שבדיוק החלה לעבוד באותם שירותי ליווי הניתנים במגוון דירות דיסקרטיות שנהגתי לקחת את שירותיו באופן קבוע. אני חולה על נערות ליווי והפעם כשביקשתי משהו קצת שונה היא הגיעה לבית המלון והשאירה אותי המום.

שם בחדר בית המלון פתחתי את הדלת ואני רואה אישה מדהימה, שחורת עור ושיער עם שפתיים עבות כמו שאני אוהב. היה לה חזה קטן והיא הייתה גבוהה יותר ממני אבל זה לא הפריע לי. החזה שלה היה מושלם בעיני, כבר דמיינתי איך אני חופן את השד שלה ביד שלי ומלקק אותה את כולה.

"יש לך צבע של שוקולד" אמרתי לה באנגלית והיא פרצה בצחוק, היא כבר הייתה מורגלת לדברים האלו מסתבר. היא לא בזבזה אפילו שנייה, היא נכנסה פנימה, הורידה ממני את הבגדים וכל מה שיכולתי לעשות זה לקחת את האצבעות שלי להושיב אותה עליי ולהתחיל לשחק לה עם הכוס הרטוב והמושלם והחלק הזה שלה.

"יש לך כוס מושלם ורך" לחשתי לאוזן שלה ואת זה היא דווקא לא הבינה אבל זה כבר לא היה חשוב. אני מאונן לה עם האצבעות שלי ורואה איך היא מתענגת ביותר, דוחפת אותי הצידה, מתכופפת על הברכיים שלה ומכניסה את הזין העומד והחזק שלי לתוך הפה שלה. היא אוהבת את זה, לא הכרתי יותר מדי נשים שאהבו למצוץ.

הצינור הגדול והיפה שלי היה בפה שלה והיא ליקקה את כולי, דמיינתי איך אני מפסק אותה וחודר לתוך הכוס הרטוב שלה. היא התכופפה על ארבע כי אני אוהב לזיין בדוגי סטייל מטורף, הרטבתי את האצבעות שלי ומשם את הכוס שלה עוד קצת ואז הזין שלי כבר היה בפנים, בתוך הכוס שלה, ממש בדיוק כמו נערות ליווי בחיפה , מטריפות ולוהטות.

אני מכניס את הזין שלי עוד כמה פעמים לכוס הרטוב והצר שלה וגומר… "אוח את מושלמת אני רוצה לראות אותך שוב" אני ממלמל ומכניס את הזין עוד כמה פעמים לתוך החור הרטוב והמשולם שלה.