נערת הליווי המושלמת מהצפון

נערת הליווי המושלמת מהצפון

פעם סיפרו לי כי נערת ליווי זה חלומו של כל גבר, מרגע שגיליתי שאפשר לעשות ממשהו שאוהבים גם כסף הלכתי על כל הקופה. התחלתי לעבוד בתור נערת ליווי ולהגשים את החלום הכחול שרץ לי בראש.

אוח, זה היה מדהים, אני זוכרת את המפגש הראשוני שלי, אני זוכרת איך זה קרה ואיך הגשמתי גם את ההנאה הענקית שלי. הלקוח הראשון שלי היה מיוחד מאוד, פגשתי אותו אצלו בבית. הוא הציע לי להגיע אליו ולא סירבתי, למרות שאני אוהבת בתי מלון , דירות דיסקרטיות וחדרים נפרדים הלכתי על זה.

הוא פתח את הדלת, הכול היה מושלם, חדר השינה שלו היה הדבר המיוחד במינו, היו שם על המיטה כל מיני אביזרים, פרווה מושלמת, חוטים בכל נקודה ונקודה ואפילו שוט שחור ואזיקים.

הוא השכיב אותי על המיטה …."ככה אני רוצה אותך כנועה ומיוסרת" אמר ואני רק נשכבתי, התמסרתי לזה… הוא קשר אותי עם האזיקים, הפשיט אותי כמובן לפני כן ובעודי ערומה חיכיתי שיגיע ויתחיל לעשות בי את מעשה האהבה.

הוא הגיע עם נר ישירות אל המיטה, אני נשכבת ואז הוא סוגר את עיני, שלא אראה, אני בחוסר וודאות אבל זה מחרמן אותי יותר ויותר. הוא מגיע ופתאום אני מרגישה את הנר החם נשפך ישירות אל הטבור שלי, תוך כדי אני מרגישה שהוא מלקק את כולי, הוא מכאיב לי, מכה אותי עם השוט ביד אחת ומנשק עם השפתיים שלו.

הוא מלקק אותי ברמה שאין לתאר, אני מרגישה איך כל הגוף שלי רוטט, הוא מסיר לי את מחסום העיניים, מנשק אותי, מלקק אותי ואז מפסק את רגליי קצת יותר ומזיין אותי, מכה אותי בין לבין עם השוט שהוא אוחז בידו.

"תדפוק אותי יותר חזק" אני צורחת לעברו והוא מזיין אותי חזק, אני מרגישה שאני לא יכולה לעשות דבר אבל נהנית מהשליטה שלו עליי.

הוא גומר בתוכי, אני מרגישה את הזרע שלו ניגר בתוכי כמו לבה מחרמנת בטירוף… "אני גומרת" אני צורחת לעברו ואנחנו רוקדים זה בתוך זו ואז נרגעים ושקט… שקט שאין כמותו.