הבתולה ונער הלווי

הבתולה ונער הלווי

שירותי ליווי היה הדבר האחרון שעלה לה בראש, היא הייתה בתולה ואף גבר שהכירה לא עשה לה את זה. תמיד שהגיעה כמעט לשלב האמיתי היא קיבלה רגליים קרות עד שחברה הציעה לה נער ליווי… "כן אין לך מה לפחד או להתבייש, נער ליווי מטעם שירותי ליווי מתוך מגוון דירות דיסקרטיות חבל לך על הזמן".

בתחילה היא לא הבינה למה חברתה מתכוונת, מזה נער ליווי? ככה תראה החוויה הראשונית שלי עם גבר שאלה את החברה שצחקה בקול ואמרה לה… "מה יש לך ראית פעם איך נער ליווי שווה נראה"? תאמיני לי אחרי שתנסי שירותי ליווי לא תרצי לעשות את זה עם אף אחד.

וכך, היא קבעה לה פגישה בדירה דיסקרטית ולמרבה הקטע היא נפגשה עם גבר שהניסיון בתחום הזה היה חדש לו, הוא לא  היה בתול אבל הוא היה יפה תואר, מצויד היטב וחדש בקטע הספציפי הזה.

"מתרגשת"? שאל אותה הבחור המדהים ונשא אותה ישירות אל המיטה, מנשק כל חלק וחלק בגוף שלה. מסיר בעדינות את הבגדים כפתור אחר כפתור, מנשק את הפטמות שלה והתחושות כל כך נעימות, ממש כמו נערות ליווי בירושלים.

הוא השיל ממנה את התחתונים הקטנים, חייך אליה, נישק אותה ברכות ואז פיסק את רגליה, מלקק את הדגדגן המושלם שלה. היא גונחת, באופן טבעי היא דוחפת את הראש שלו יותר פנימה ומרגישה תחושה מאוד מוזרה, כאילו עומד להתפוצץ בתוכה הר געש אחד גדול, בדיוק באותו רגע שהוא מבין את זה הוא מחדיר את הזין שלו לתוכה, בתחילה בעדינות ואז היא מושכת את הישבן שלו וכמו נולדה לזה מתחילה להזדיין איתו כמו משוגעת….

היא מרגישה כיצד היא גומרת, פתאום היא מרגישה את התחושה שעוטפת אותה, מחבקת אותה. היא מרגישה איך היא גומרת פעם ראשונה…

"וואו הכוס שלך כל כך צר אני מרגיש איך הוא נסגר עליי" המשיך לחדור אליה וגמר לתוך הקונדום שהיה על הזין המתוח והגדול שלו, חודר עוד קצת ואז דממה… שקט, זה רק היא, הוא והרגיעה המדהימה … זהו היא כבר לא בתולה.